0
ورود به حساب کاربری ثبت نام FA
PersianEnglishlori
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده پاسور تخته نرد بازی انفجار انفجار CRASH ROYAL پوپ کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
Europe
Euro Group F
Portugal
۰
۰
Czech Republic
inprogress
۲۲:۳۰
Turkey
۳
۱
Georgia
Finished
۱۹:۳۰
Egypt
Premier League
Al Ittihad Al Sakandary
۰
۱
Al Ahly Cairo
Finished
۱۹:۳۰
FC Masr (ZED)
۲
۲
Pharco
Finished
۱۹:۳۰
Smouha
۳
۲
El Dakhleya
Finished
۱۶:۳۰
Jordan
Jordan Cup
Al-Ramtha
۱
۱
Al Wehdat
inprogress
۲۱:۱۵
Al Salt
۲
۱
Sahab SC
Finished
۱۸:۳۰
Brazil
Serie A
Atletico Mineiro
۰
۴
Palmeiras
Finished
۰۳:۰۰
Brazil
Serie C
Nautico Capibaribe
۰
۱
Floresta EC
Finished
۰۲:۳۰
ABC Futebol Clube
۰
۱
Volta Redonda
Finished
۰۲:۳۰
Argentina
Primera B Metropolitana
CA Fenix
۰
۰
Deportivo Merlo
inprogress
۲۱:۳۰
Estonia
Meistriliiga
JK Nomme Kalju
۲
۰
JK Tallinna Kalev
Finished
۱۸:۳۰
Paide Linnameeskond
۰
۱
Parnu JK Vaprus
Finished
۱۸:۳۰
Iceland
Besta deild karla
Fylkir Reykjavik
۱
۱
IF Vestri
inprogress
۲۱:۳۰
Fram Reykjavik
-
-
HK Kopavogur
بازی شروع نشده است
۲۲:۴۵
Stjarnan
-
-
FH Hafnarfjordur
بازی شروع نشده است
۲۲:۴۵
Valur Reykjavik
-
-
Vikingur Reykjavik
بازی شروع نشده است
۲۳:۴۵
IA Akranes
-
-
KR Reykjavik
بازی شروع نشده است
۲۲:۴۵
Ecuador
Serie B
Manta FC
-
-
Cuniburo
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Iraq
Iraqi Premier League
Al-Karkh
۳
۳
Al Kahraba Club
Finished
۱۷:۱۵
Al Qasim SC
۲
۰
Amanat Baghdad SC
Finished
۱۷:۱۵
Al-Najaf
۱
۰
Al-Hudood Sports Club
Finished
۲۰:۰۰
AL Zawraa SC
۵
۲
Karbala FC
Finished
۲۰:۰۰
Al Minaa
۴
۲
Naft Al-Wasat
Finished
۲۰:۰۰
Brazil
Serie D
EC Agua Santa SP
۱
۰
Pouso Alegre
Finished
۰۲:۳۰
Trem DC
۰
۰
Princesa Solimoes
Finished
۰۲:۴۵
Finland
Kolmonen
Peka
۰
۳
HaPK
Finished
۱۹:۳۰
FC Kontu
۳
۲
LPS
inprogress
۲۰:۴۰
MPS/Atletico Malmi
۴
۰
HPS
Finished
۱۹:۴۵
SavU (MP II)
۳
۰
MiPK
Finished
۱۹:۰۰
FC LaPa
۱
۴
Lautp
Finished
۱۹:۰۰
Ponnistajat
۲
۱
SaPa
Finished
۱۹:۴۵
AFC Keltik
۱
۷
PK 37 Iisalmi
Finished
۲۰:۴۵
PIF Parainen
۶
۲
Peimari United
Finished
۱۹:۰۰
MPS/Atletico Malmi
۴
۰
Helsingin Palloseura
Finished
۱۹:۴۵
Australia
Northern NSW Premier League
Newcastle Olympic
۱
۲
Adamstown Rosebud FC
Finished
۱۳:۳۰
Argentina
Primera C Metropolitana
CA Atlas
۱
۰
El Porvenir
inprogress
۲۱:۳۰
Centro Espanyol
۰
۰
General Lamadrid
inprogress
۲۱:۳۰
United States
USL League One
Northern Colorado Hailstorm FC
۲
۱
One Knoxville SC
Finished
۰۴:۳۰
Paraguay
Division Intermedia
Independiente FBC
۱
۱
Atletico Colegiales
Finished
۰۰:۳۰
Rubio nu
۱
۱
Encarnacion FC
Finished
۰۳:۰۰
Lithuania
A Lyga
DFK Dainava Alytus
۲
۲
Siauliai FA
Finished
۱۹:۳۰
Uruguay
Reserve League
Montevideo Wanderers Reserves
۰
۰
Boston River Reserves
inprogress
۲۱:۳۰
Australia
Northern NSW Reserves League
Newcastle Olympic Reserves
۴
۳
Adamstown Rosebud Reserves
Finished
۱۱:۳۰
Australia
FFA Cup
Oakleigh Cannons
۳
۱
Avondale FC
Finished
۱۳:۳۰
Brazil
Catarinense U20
Nacao Esportes U20
۱
۰
Brusque U20
inprogress
۲۱:۰۰
Brazil
Brasileiro U20
Cruzeiro EC U20
۰
۰
Corinthians U20
inprogress
۲۲:۳۰
Atletico Goianiense U20
۳
۲
Ceara U20
inprogress
۲۱:۳۰
Chile
Copa Chile
CSD San Antonio Unido
۰
۰
Union La Calera
inprogress
۲۲:۳۰
Barnechea
۱
۰
Deportes Limache
Finished
۰۲:۳۰
Puente Alto
۱
۵
Universidad de Chile
Finished
۰۲:۳۰
Brazil
Goiano U20
Vila Nova U20
۰
۰
Trindade U20
inprogress
۲۲:۰۰
Australia
NSW Premier League 2
Parramatta FC
۲
۲
Camden Tigers SC
Finished
۱۳:۳۰
Argentina
Regional League
Sarmiento de Resistencia Reserves
۰
۰
Nacional JM Paz
inprogress
۲۲:۱۵
Ethiopia
Premier League Women
Lideta Sub City (W)
۱
۲
Hambericho Durame (W)
Finished
۱۶:۳۰
Adama Ketema (W)
۰
۴
Ethio Electric FC (W)
Finished
۱۰:۳۰
Argentina
Primera Nacional Reserves
Flandria Reserves
۲
۰
Ferrocarril Midland Reserves
inprogress
۲۱:۳۰
Argentino Merlo Reserves
۱
۰
CA Fenix Pilar Reserves
inprogress
۲۱:۳۰
Villa San Carlos Reserves
۱
۵
Sacachispas Reserves
Finished
۱۷:۳۰
Brazil
Campeonato Brasileiro A1 Women
Corinthians Paulista (W)
۴
۲
RB Bragantino (W)
Finished
۰۰:۳۰
Argentina
Copa de la Liga Reserves
CA River Plate Reserves
۴
۰
Defensa y Justicia Reserves
Finished
۰۰:۳۰
Estudiantes La Plata Reserves
۲
۳
Newells Old Boys Reserves
Finished
۰۰:۳۰
United States
USL Women
Tampa Bay Utd (W)
۵
۰
Brooke House FC (W)
Finished
۰۱:۳۰
Manhattan SC (W)
۰
۴
Paisley Athletic (W)
Finished
۰۳:۳۰
World
Friendly Club Matches
The New Saints FC
۳
۰
Caernarfon Town FC
inprogress
۲۲:۰۰
China
Super League
Meizhou Hakka
۱
۲
Shanghai Port FC
Finished
۱۵:۰۵
Singapore
Premier League
Brunei Dpmm FC
۰
۲
Lion City Sailors FC
Finished
۱۵:۱۵
Australia
NPL Queensland U23
Rochedale Rovers U23
۴
۲
Queensland Lions U23
Finished
۱۲:۳۰
Brazil
Serie B
Chapecoense SC
۰
۱
Operario PR
Finished
۰۳:۳۰
Australia
NPL Queensland Women
Mitchelton (W)
۳
۰
Football Queensland QAS (W)
Finished
۱۳:۴۵
Bhutan
Premier League
Transport United FC
۰
۱
Tensung FC
Finished
۱۵:۳۰
Australia
Victoria State Cup Women
Spring Hills FC (W)
۳
۳
Preston Lions (W)
Finished
۱۳:۳۰
Uzbekistan
Pro League
FC Dustlik
۱
۱
FK Kokand 1912
Finished
۱۶:۳۰
Venezuela
Liga FUTVE 2
Fundacion Aifi
۰
۱
Academia Anzoategui
Finished
۰۳:۰۰
Poland
IV Liga
Podlesianka Katowice
۱
۱
Podbeskidzie Bielsko-Biala II
Finished
۱۹:۰۰
LKS Goluchow
۱
۱
Tarnovia Tarnowo Podgorne
Finished
۱۹:۳۰
Thailand
University League
Rattana Bundit University
۳
۲
Thonburi University
Finished
۱۰:۳۰
Chulalongkorn University
۱
۱
Bangkok University
Finished
۱۰:۳۰
Australia
NPL New South Wales U20
Sydney United 58 U20
۸
۰
NWS Spirit FC U20
Finished
۱۳:۰۰
Kazakhstan
2. Division
FK KazAST
۱
۵
Taraz Reserves
Finished
۱۵:۳۰
Kyrgyzstan
Premier League
FK Kyrgyzaltyn
۱
۱
Ilbirs Bishkek FC
inprogress
۱۵:۳۰
Lithuania
A Lyga Women
FC Hegelmann (W)
۵
۱
FK Saned Joniskis (W)
Finished
۱۹:۳۰
Brazil
Matogrossense U20
Uniao Rondonopolis U20
۰
۰
Rondonopolis EC U20
inprogress
۲۲:۳۰